Salı, Haziran 24, 2014

{KOZMETİK} NEW YORK / TIMES SQUARE SEPHORA ALIŞVERİŞİ

    
sephora naked beauty blender too faced laura mercier bare minerals

     İçimden çığlıklar atmak geliyor! Çok uzun zamandan beri bekliyor olmamdan bu anı, sevincimi, çoçukluğumu mazur görün :)

    'Nedir bu kadar olay olan? Burada yok mu sanki Sephora canım?' dediğinizi duyar gibiyim. Malesef bir ürün hariç diğerleri ülkemizde satılmayanlardan oluşuyor. Deli gibi içerik araştıran, sağlıklı mı değil mi testini geçtikten sonra ülkemizde satılmayan o kadar çok şey var ki her seferinde hayal kırıklığı yaşıyorum. Bazen de orjinal fiyatının 3 ya da 4 katı gibi çok uçuk rakamlara satıldığını görünce yaşıyorum aynı hayal kırıklığını...

     Bundandır ki elimde bir istek listesi, ola ki bir eş,dost, arkadaş giderse yurtdışına ondan rica ederim diyordum birkaç yıldır, aylardır... Öncelikle sabrımı ve irademi istek listeme sadık kalıp muadili olmasına rağmen bir şey almamı sizlerin huzurunuzda kutluyorum. Sonrasında sevgili eşimin bana iş arkadaşının iş için Amerika'ya gidecek olması müjdesini verdiği ve çok istediğim şeyleri almamızın mümkün olabileceği haberini verdiği için çok teşekkür ederim. Son olarak da eşimin iş arkadaşı, Sevgili Tuğba'ya, çok kısa süre zarfı içinde Amerika'da hem iş ile ilgilenip hem de benim için yaptığı bu alışveriş için ne kadar minnettarım anlatam.
   

sephora naked beauty blender too faced laura mercier bare minerals

     Şimdi gelelim New York / Times Square Sephora mağazasından neler aldırdığıma. Size nasıl olduklarını,tende nasıl durduklarını göstermek isterdim farların ve allığın ama dokunmaya kıyamıyorum şimdilik beni affedin. Ama kendimi size affettireceğim. İlerleyen günlerde kullandıkça ürünleri tek tek inceleyeceğim.
     
     Bu yazı benim için çok büyük bir anlam taşıyor. İlk allığım, ilk pudram, ilk makyaj süngerim, ilk kabuki fırçam, ilk değil ama en nadide far paletimi bana ulaştıran herkese teşekkürümü borç bilirim, hem sevgili ve düşünceli eşime, hem de bu alışverişi gerçekleştiren sevgili Tuğba'ya. Sağlıklı içeriğe sahip olmalarına ve çok uçuk fiyatlara değil orjinal fiyatlarına alabilme fırsatına bir gün ulaşabileceğim inancını kaybetmeden, iradesine sabırla sahip çıkıp beklemeyi göze alan kendime de teşekkür ediyorum! Sabrın sonu selamettir diyor yazımı burada sonlandırıyorum.

     Siz yurtdışından kozmetik alışverişi yapıyor musunuz? Siparişleriniz oluyor mu arkadaşlarınıza? Neler giriyor listenize?Facebook: Hayatın Pusulası
Instagram: Soru Meleğinin Pusulası
Google+ : Özlem Nazlı GürsesBu ürünler tamamen kendi imkanımla alınmış olup reklam değildir, sponsor tarafından gönderilmemiştir. Bu yazıda %100 kendi objektif görüşlerim paylaşılmıştır.


4 yorum :

 1. Ne güzel şeyler almışsın! Ben de Naked paleti yeni aldım ve hayal ettiğimden bile daha güzel çıktı. Umarım sen de seversin. Güle güle kullan hepsini :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Evet bu palet çok kullanışlı olacağa benziyor, kullandıkça göreceğim :)

   Sil
 2. Özlemmm :) hepsini çok güzel günlerde kullan inşallah. Okurken ne kadar mutlu olduğun gözümde canlandı ve bende çok mutlu oldum. Daha çok inceleme yazısı bekliyorum senden.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canımmmm :) Çok teşekkür ederim daha iyileri senin olur inşallah :) Çok gururlandım, çok teşekkür ederim. Bir sürü inceleme yazısı var, hepsi yolda...

   Sil

Fikilerlerini okumaktan keyif alıyorum ^^