Cuma, Mart 06, 2015

{HEDİYE} BURBERRY DUŞ JELİ ÇEKİLİŞİ KAZANANI

     

     Merhabalar! Burberry'nin imza parfümlerinden birini taşıyan muhteşem kokulu duş jeli çekilişim 28 Şubat 2015 tarihinde sonlanmıştır. Öncelikle katılan herkese çok teşekkür ederim :) Yeni yıl dileklerini, 2015'ten beklentilerini benimle paylaşan herkese ayrıca teşekkür etmek isterim ^^^     Açıkçası bu kadar katılım olacağını hiç beklemiyordum. Yaptığım kontroller sonucunda 4 kişinin katılımı geçersiz olmuştur. Geçerli katılım sayısı; tüm haklarla birlikte 597'dir. Sonuç her zamanki gibi random.org aracılığıyla belirlenmiştir. Bu güzel hediyeyi kazanan kişi; Gs Gs(Gözde Sert) oldu :) Kendisini çok tebrik ediyorum! Bu hediyenin 2015'te şans getirmesini diliyorum! İletişim adresini bekliyorum ;) 
     Üç gün içerisinde kazanan kişi geri dönüş yapmadığı takdirde yeni bir talihli belirlenecektir. *Tüm görseller şahsıma aittir.Bu ürün tamamen kendi imkanımla alınmış olup reklam değildir, sponsor tarafından gönderilmemiştir. Bu yazıda %100 kendi objektif görüşlerim paylaşılmıştır.


6 yorum :

 1. Tebriklerrrrr. şimdi beniç ismim geçersozmi oldi? Neden?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Geçersiz olmadı Aynur Hanım, yukarıdaki liste geçerli adayların listesidir. Sizin isminiz geçersiz değildir.

   Sil
 2. Gecersiz olmamis bence adiniz yaziyor siralamada

  YanıtlaSil
 3. Kazananı tebrik ederim :)
  Çekiliş yorumlarında yorumum yayınlanmamış.Bir sorun mu oldu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Malesef yayınlanan yorumlarda isminiz gözükmüyor :( İnternet ile akalı bir sorun olmuş olabilir ama tam olarak ben de bilemiyorum :( İnşallah bir diğer çekilişime sorunsuz bir şekilde katılırsınız ;)

   Sil
 4. Merhabalar yeniden,çekiliş hediyem elime ulaşalı bir hayli oldu fakat teşekkür yayınını ancak yapabildim.Hediyeyi burdan görebilirsiniz,teşekkürler :)
  http://kizlaricinherseygb.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Fikilerlerini okumaktan keyif alıyorum ^^