Pazartesi, Şubat 10, 2014

{KOZMETİK} REAL TECHNIQUES FIRÇALAR ARTIK TÜRKİYE'DE HEM DE MİGROS'TA

real techniques brushes
       
migros
     
repline
     Bu bomba haberi sizinle paylaşmadan edemedim, dün itibariyle aldığım habere göre o çok meşhur, popüler, hakkında destanlar yazılan ve Türkiye'de 3 katı fiyatına satılan Real Techniques fırçaları nihayet ülkemize geldi."Repline" şirketi distribütörlüğünü üstlenmiş. tık tık Bu şirket ile Migros anlaşmış ve artık tüm Migros'larda satılmaya başlanacak.
real techniques brushes

          Repline ve Migros şirketlerinin anlaşması bizlere çok güzel bir 14 Şubat hediyesi oldu :) Çünkü Türkiye'de hiçbir mağazada satılmıyordu. İnstagram gibi sosyal medya üzerinden toplu satış yapan insanlar, internet siteleri var ancak 3 katı gibi muazzam paralara satıyorlar. İnternet üzerinden yurt dışından kozmetik alışverişi yapanlar ya firmalardan rica edip paketin üzerine kozmetik yazdırmayarak  alıyorlar ya da 'nasıl olsa fırçalar kozmetiğe girmez, gümrüğe takılmaz.' düşüncesiyle sipariş veriyorlar. Ne yazık ki birçok kişinin kargosu gümrüğe takılıyor. Bir diğer alternatif de, yurt dışına giden biri olsa da alsa getirse diye hayal kuruyor benim gibi :) Ama bunların hiçbirine gerek kalmadı! En sonunda birileri bu arz-talebi gördü ve Real Techniques markasının sorumluluğunu almaya karar verdi. Çok da güzel oldu :)
real techniques brushes
 Repline Müşteri Hizmetlerini aradım. Bu haberin doğruluğunu sordum. Real Techniques distribütörlüğünün çok yeni olduğunu ve şimdilik sadece Migros ile anlaştıklarını söylediler. Önce kendi adıma sonra tüm blog yazarları ve video çekenler adına, son olarak da tüm Türk kızları adına çok teşekkür ettim...
real techniques brushes

      Önce 5M ve Macro Center, sonra 3M ve diğer tüm Migros'lara dağıtıma başlanacakmış. Size en yakın Migros'u arayıp bilgi alabilirsiniz. Ya da heyecanla hemen Migros markete gidip alışverişe başlayabilirsiniz :)

Bence kendimize alabileceğimiz en güzel Sevgililer Günü hediyesi olacak! Keyifli alışverişler :) 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Fikilerlerini okumaktan keyif alıyorum ^^