Çarşamba, Şubat 19, 2014

{YEMEK} SÜTÇÜ BY ÖNDER TOKER

sütcü sütçü süt milk

sütcü sütçü süt milk

   Malesef günümüzde artık birçok şey doğallığını yitiriyor günden güne. Yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz, kullandığımız her şey yapaylaşıyor. Bütün bunlara rağmen elimden geldiğince aldığım her şeyin içeriğini okumaya çalışıyorum, doğallığını sorguluyor ve mutlaka araştırıyorum.sütcü sütçü süt milksütcü sütçü süt milksütcü sütçü süt milk

       Durum böyle olunca marketten aldığım birçok ürün içime sinmiyor. Mümkün oldukça dikkat etmeye çalışıyorum. Çok uzun zamandır "yoğurdu marketten almasam da kendim yapsam" diye istiyordum ancak doğal, günlük süt satanları İstanbul gibi büyük bir metropolde bulmak çok çok zor iken satanların da hijyen koşullarından emin olamıyordum. Kafamda bu düşünceler var iken bir gün tesadüfen bir dükkan gördüm Etiler/Akatlar'da. Dış görünüşü bile insanın dikkatini çekmeyi başarıyor doğrusu. Dükkanın içini uzaktan bile görebiliyorsunuz cam olduğu için, tabelası, büyüklüğü insanı içeri girmeye sevk ediyor. İçeri girdiğimde bütün ürünleri görebileceğiniz cam buzdolaplara konmuş olduğunu gördüm. Ve en en önemlisi her ürünün üzerinde üretim ve tüketim tarihi, markası, sağlık bakanlığından onayı, nerede üretildiği, üretim yapan şirketin internet sitesi, müşteri hizmetleri vs tüm detayların yazıyor olması. Ve sütlerin cam şişede, yoğurt, kaymak, peynir çeşitleri, dondurma gibi süt ürünlerinin de PP-5 kalite standartlarındaki plastik malzemelerde uygun ısı koşullarında saklanıyor olması da diğer önemli bir durum.
sütcü sütçü süt milk

sütcü sütçü süt milk


sütcü sütçü süt milksütcü sütçü süt milk


sütcü sütçü süt milk

sütcü sütçü süt milk

        Bugüne kadar yaptığım alışverişler çok memnun kaldım, etrafımdaki herkese de tavsiye ediyorum. Sütünü kaynattığımda hemen hemen bir kase kaymak çıkıyor. Kendi yoğurtları "anne yoğurdu, ev yoğurdu" gibi, kendi yaptığım yoğurt da tuttu çok da lezzetli oldu. Yaz gelsin de dondurmasını da yiyeyim diye merakla bekliyorum.
sütcü sütçü süt milk

sütcü sütçü süt milk

Her gittiğimde teşekkürlerimi sunuyorum böyle güvenilir doğal ürün hizmeti verdikleri için, müşteri hizmetlerini de aradım teşekkür ettim. Ben çok memnumum, size de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Ya siz?                                                             
                                                            Sevgiler ^^İnternet sitesine sütçü.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Facebook: Hayatın Pusulası
Bu ürünler tamamen kendi imkanımla alınmış olup reklam değildir, sponsor tarafından gönderilmemiştir. Bu yazıda %100 kendi görüşlerim paylaşılmıştır.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Fikilerlerini okumaktan keyif alıyorum ^^